Poznaj mnie i moją firmę

Nazywam się Piotr Majcher i jestem właścicielem firmy PMSOCHO. Moja firma zajmuje się dostarczaniem szkoleń z zakresu obsługi aplikacji Microsoft Excel oraz technologii związanych z tą aplikacją. Od kilkunastu lat uczę Excela. Prowadzę szkolenia, kursy i warsztaty poświęcone tej aplikacji. Mam to szczęście, że moja praca sprawia mi dużą radość! Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to mój chleb powszedni! Osobiście prowadzę wszystkie szkolenia, które znajdziesz  w ofercie mojej firmy. Pracuję z Excelem od 1998 roku. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzę od 2007 roku.

Wyznaję zasadę:

„Znajdź pracę którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” – Konfucjusz

Excel to moja pasja i mam na to dowód: od 2011 roku prowadzę w serwisie YouTube największy polski kanał o Excelu.

Microsoft Excel
0
lat doświadczenia
Szkolenia komercyjne
0
lat doświadczenia
Ponad
0
przeprowadzonych szkoleń
Ponad
0
przeszkolonych osób

Wybrane firmy dla których prowadziłem szkolenia


Moja historia

1998

Poznaję Excela w trakcie studiów. Profesor od statystyki „czarował” w tym programie i strasznie mi się to spodobało.

2003

Po ukończeniu studiów w 2003 roku otrzymuję propozycję pracy w Uczelni  i przez 12 lat uczę studentów między innymi Excela. To moja pierwsza i ostatnia praca na etacie. Do 2015 roku.

2007

Zostaję trenerem. Rozpoczynam współpracę z firmą CTS dla której prowadzę szkolenia głównie z Excela. Uświadamiam sobie, że uczenie ludzi Excela – to jest to! W kolejnych latach nawiązuję dodatkowo współpracę z kilkoma innymi firmami szkoleniowymi dla których prowadzę szkolenia głównie z Excela.

2011

Zaczynam publikować w serwisie YouTube filmy o Excelu. Filmy na YouTube okazują się świetną, darmową reklamą. Dzięki YouTube zdobyłem prawie wszystkich klientów z którymi współpracuję!

2014

Postanawiam budować własną markę. Zakładam firmę PMSOCHO. Lata doświadczeń i opinie setek zadowolonych kursantów utwierdzają mnie w przekonaniu,  że jestem w stanie samodzielnie i pod własną marką oferować szkolenia z Excela i technologii powiązanych na najwyższym poziomie.

2015

Rozstaję się z Uczelnią. Szkolenia z Excela i własna firma to od tej chwili moje jedyne źródło utrzymania 🙂

2018

YouTube cały czas robi wspaniały content marketing. Nie wydałem ani grosza na reklamę. Zdobyłem zaufanie wielu firm. Jak się później okaże, z niektórymi będę wielokrotnie współpracował.

2020

W kilka lat moja działalność dynamicznie rozrosła się, przekraczając moje oczekiwania. Skupiając się na szkoleniach zupełnie rezygnuję z konsultacji i dodatkowych zleceń.


Pasja to nie puste słowo!

W wolnym czasie nagrywam i publikuję filmy, w których omawiam różne problemy napotykane w pracy z Excelem. Obejrzyj kilka i przekonaj się jaką mam wiedzę i w jaki sposób ją przekazuję.
Nie kupuj kota w worku – przetestuj trenera zanim pójdziesz na szkolenie!

Ponad
0
subskrybentów
Ponad
0
wyświetleń miesięcznie
Ponad
0
filmów

Co o mnie mówią kursanci

wordle15e


Certyfikaty i kompetencje

Wraz z doświadczeniem przyszło wiele certyfikatów potwierdzających wiedzę i umiejętności.

Mój główny obszar kompetencji, zainteresowań i biegłości to Excel ale posiadam także sporą wiedzę  z innych aplikacji oraz technologii z którymi mam styczność na co dzień:

  • PowerPoint, Word, Access i Outlook
  • Business Intelligence
  • Sieci komputerowe

CombinedMSOE_2013(rgb)_1535

MOS-excel-2010-expert-logo

  • piotr-majcher-mos-powerpoint-2010
  • piotr-majcher-mos-outlook-2010