Excel - ekspert (zaawansowany)

Rób to, czego nie potrafią inni.
Podnieś swoje umiejętności na najwyższy poziom!
Buduj skomplikowane formuły i zestawienia.

2 dni (16-18h lekcyjnych) - 700zł netto/os.

Najbliższy termin: zaproponuj termin
Szkolenie Excel na poziomie zaawansowanym.

Jeśli Excel to Twoje główne narzędzie pracy i szukasz szkolenia na naprawdę zaawansowanym poziomie – z tego będziesz zadowolony. Przez kilka lat pracy jako trener prowadziłem kilkadziesiąt szkoleń z Excela na poziomie zaawansowanym z czego tak naprawdę zaawansowanych było tylko kilka. Powód – zazwyczaj kursanci zapisujący się na takie szkolenie przeceniali swoje umiejętności, wydawało im się, że skoro już kilka lat pracują w Excelu to poziom zaawansowany będzie odpowiedni a szkolenie było tak naprawdę na poziomie średniozaawansowanym.

Udział w tym szkoleniu możesz wziąć jeśli poprawnie rozwiążesz test kwalifikacyjny. Test jest dlatego, aby to szkolenie było na naprawdę zaawansowanym poziomie, by żaden z uczestników szkolenia nie opóźniał grupy i abyś Ty się nie nudził.

Co będziemy robili? Przede wszystkim pisali mnóstwo formuł z zagnieżdżonymi funkcjami. Poznasz dużo, mniej znanych (ale w wielu przypadkach niezastąpionych) funkcji Excela oraz nauczysz się wykorzystywać wbudowane w Excela mechanizmy na zaawansowanym poziomie.