Jak sądzisz, dlaczego na YouTube udostępniam za darmo ponad 600 filmów o Excelu?

Robię to, bo lubię. Excel to moja pasja a dodatkowo chcę dać możliwość nauki wszystkim za darmo!

Czemu w takim razie oferuję płatne szkolenia?

Aby zaoszczędzić Twój czas. Wiesz ile zajęło mi zdobycie wiedzy którą mam teraz?  Ponad 14 lat. Tak jest. Dlaczego tak długo? – bo uczyłem się wszystkiego samodzielnie. Korzystałem z różnych źródeł i materiałów aby dojść ze swoją wiedzą do poziomu który mam obecnie.

Czy Ty także będziesz musiał poświęcić na naukę tyle czasu?

Nie, ponieważ nie musisz uczyć się sam. Jeśli masz nauczyciela który przekaże Ci wiedzę w odpowiedni sposób – nauczysz się 20 razy szybciej niż samodzielnie. Ważne jest aby wiedza została przekazana w odpowiedniej kolejności i w odpowiedni sposób. Dlatego oferuję szkolenia, kursy i konsultacje z Excela. Nie musisz uczyć się sam. Chętnie Ci w tym pomogę. Nauka za mną będzie efektywna i szybka. Będziesz miał mnie do swojej dyspozycji. Będziesz pytał. Skorzystasz na żywo z mojego 14-letniego doświadczenia.

Nauka z YouTube wymaga czasu…

Filmy na YouTube nie są ułożone w odpowiedniej kolejności. Jest ich bardzo dużo, więc musisz wiedzieć czego szukasz i czego konkretnie chcesz się nauczyć. W dzisiejszych czasach, cenna jest każda minuta. Zrób sobie prostą kalkulację:

Uczysz się za darmo ale tracisz na to dużo czasu (i często nerwów)

czy

Zamawiasz szkolenie, płacisz ale otrzymujesz od ręki odpowiedzi na pytania i oszczędzasz czas